Sevgili Meslektaşlarımız,

Psikoterapi alanında ekoller, kuramlar, klinik uygulamalar ve farklı terapötik yaklaşımlar ilgili öğrenecek ve paylaşacak çok şey var.

Masterson Enstitüsü Türkiye olarak her salı akşamı alanlarında önde gelen uzmanlarımızı bilgi ve klinik deneyimlerini sizlerle paylaşmak üzere ağırlayacağız. Hepimize bilgilendirici ve etkileşim sağlayacak olan etkinliklerimiz her hafta yeni bir konu ve uzman eşliğinde gerçekleşecek. Bu ücretsiz etkinliklerimiz için yerinizi şimdiden ayırın.

Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Masterson Enstitüsü Türkiye 2015 yılında İstanbul Ataşehir’de Klinik Psikolog Meral Aydın tarafından kuruldu ve çalışmalarına devam etmektedir.

Öncelikli olarak Psikanalitik Psikoterapi Masterson Yaklaşımı eğitimleri ve konferansları düzenlendi. Uluslararası Masterson Enstitüsü olarak Güney Afrika, Amerika, Kanada Avusturalya ve Türkiye’de konferanslar düzenledi.

Psikoloji ve psikoterapi alanında farklı kuram ve yaklaşımlar arasında etkileşim sağlanması ve bilgi alışverişinde eksiklikler söz konusudur. Bu çalışmalar ile hem farklı alanlar arasında tartışma ve konuşma alanı yaratmak diğer yandan da alanda farklı konularda çalışan uzman ve genç meslektaşlarımızı buluşturmayı hedefliyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı bir arada görmek arzusuyla…

 

 

Kayıt için:

Beril İskenderoğlu

Eğitim Koordinatörü

Telefon: 0216 504 46 09

              0542 504 22 42

Mail: mastersonturkey@gmail.com

         eslikpsikoloji@gmail.com

Eğitim Yeri: Masterson Enstitüsü Türkiye

Adres: Brandium Residence A giriş Kapışı R2 Blok D: 102 K: 10 Ataşehir/İstanbul