Masterson Yaklaşımı Eğitimi

  Değerli Meslektaşlarım,

Uluslararası Masterson Enstitüsü  olarak amacımız; kendilik bozukluklarının oluşumunu, güncel akademik gelişmelerin ışığında etüt etmeye devam etmek, oluşan bozukluklara yapılacak müdahalelerde klinik çalışmalarımız ile daha etkin teknikler geliştirmek üzere çalışmalar yapmaktır.

http://internationalmastersoninstitute.com/faculty/faculty-training/

Masterson Enstitüsü Türkiye olarak Türkiye’de yapacağımız tüm eğitimler, içerik ve sertifikasyon bağlamında IMI tarafından tetkik edilmekte ve de desteklenmektedir. Umarız, alana yeni Masterson Terapistlerinin katılması ve yeni Fakülte Üyeleri kazandırmakla ilgili katkı sağlayabiliriz.

Meral Aydın

Masterson Enstitüsü Türkiye Direktörü


Masterson Yaklaşımı Eğitimi detaylı programı için lütfen ‘Eğitim Programı’ sayfamızı ziyaret edin:https://www.mastersonturkiye.com/egitim/egitim-programi/

Meral Aydin, Director

Masterson Institute Turkey

June 16, 2020

 

This is to acknowledge that the Masterson Institute Turkey under the direction of Meral Aydin is a legally recognized affiliate of the International Masterson Institute with full capacity to use the trademarked name International Masterson Institute and the trademark Masterson Approach and to train and certify students in the Masterson Institute Turkey as graduates of the International Masterson Institute.

 

/s/ Judith Pearson

Judith Pearson, PhD

Director, International Masterson Institute

150 East 94th Street

New York NY 10128

United States

Uluslararası Masterson Enstitüsü tarafından Türkiye’de Masterson Yaklaşımı Eğitimi verme Yetkisi Uluslararası Fakülte Üyesi seçilmiş olan Meral Aydın’da verilmiştir.

Meral Aydın aynı zamanda Masterson Enstitüsü Türkiye Başkanı olarak görev almaktadır.

Masterson Enstitüsü Türkiye tarafından verilen eğitimler dışında herhangi bir eğitimin tarafımızdan akredite edilmediğini ve tarafımızdan onaylanmayacağını belirtiriz.